Kontaktoni - Tel: +355 52 263181 - Cel: +355 69 3213929
Adresa: 1 Km. nga Shkembi i Kavajes, Albania
ShqipItalianoEnglish
 

Shihni Rezidencat

Rezidencat

  • Ajer i Kondicionuar
  • Kuzhine
  • Banjo me dush
  • Internet WiFi Gratis
  • TV Satelit
  • Telefon
  • Parking
  • 1 ose 2 Dhoma
Nuk ofrojme vetem dhoma si cdo hotel tjeter, por dhe Rezidenca Familjare. Do te gjeni te gjitha konfortet ne ambjetet e Rezidencave. Ne mberritjen tuaj ne Hotel mund te kerkoni te eksploroni mini apartamentet qe ne ofrojme. Cmimet variojne nga €30 deri €90.

Beni nje Prenotim

Na dergoni nje email me llojin e dhomes qe deshironi, daten e mberritjes dhe numrin e neteve qe doni te prenotoni dhe do t'ju kontaktojme sa me shpejt.