Kontaktoni - Tel: +355 52 263181 - Cel: +355 69 3213929
Adresa: 1 Km. nga Shkembi i Kavajes, Albania
ShqipItalianoEnglish

Beni nje Prenotim

Shihni Dhomat

Lista e Çmimeve

Miresevini ne Hotel Dolce Vita

Bejeni qendrimin tuaj ne Durres nje eksperience te kënaqshme, te pa harruar dhe unike duke qëndruar ne Hotel Dolce Vita. Tek ne ju do te gjeni kombinimin e komfortit dhe komoditetit. Hidhini nje shikim faqes sone ne internet per te na zbuluar.


> Shiko Galerine

Rezidencat

Nuk ofrojme vetem dhoma si cdo hotel tjeter, por dhe Rezidenca Familjare. Do te gjeni te gjitha konfortet ne ambjetet e Rezidencave. Ne mberritjen tuaj ne Hotel mund te kerkoni te eksploroni mini apartamentet qe ne ofrojme. Cmimet variojne nga €30 deri €90.


> Shiko Rezidencat