Kontaktoni - Tel: +355 52 263181 - Cel: +355 69 3213929
Adresa: 1 Km. nga Shkembi i Kavajes, Albania
ShqipItalianoEnglish
 

Hidhini nje sy Ambientit

Hotel Dolce Vita

Me arkitekturen e tij unike Hotel Dolce Vita i projektuar në mënyrë origjinale, me paisje bashkohore ku kombinohet në mënyrë perfekte eleganca dhe thjeshtësia e një ndërtimi neoklasik duke krijuar nje atmosferë ekskluzive kosmopolitane. Zbuloni pjeset historike dhe bukurine e Durresit, duke na lejuar tu ofrojme shërbimin tone Taxi te personalizuar i disponueshem kundrejt pageses.

Salle Conferencash

Hotel Dolce Vita është në gjëndje të garantoje suksesin e çdo takimi biznesi ose social falë eksperiencës shume vjeçare dhe personelit të trajnuar. Tek ne mund të organizohen që nga takime biznesi deri në konferenca shtypi me mediat pa patur nevojën të përkujdesesh as për detajet më të vogla organizative .

Bar & Restoranti

S’ka se si një vizitë në Durres të mos perfshijë një eksperiencë të paharrueshme gastranomike. Ne restorantin tone ju mund të shijoni specialitete nga më të ndryshmet të përgatitura nga shefi yne i kuzhinës dhe stafi i tij. Nje menu e larmishme që kombinohet mjaft mire me kuzhinën Europiane dhe atë tradicionale Shqiptare të shoqeruara nga produktet më të fresketa Mediterane.

Pishina & Plazhi

Pishina ndodhet prane plazhit. Klientet mund te zgjedhin vendin ku duan te marrin diell.

Dushet jane ne dispozicionin tuaj.