Kontaktoni - Tel: +355 52 263181 - Cel: +355 69 3213929
Adresa: 1 Km. nga Shkembi i Kavajes, Albania
ShqipItalianoEnglish
 

Shihni Dhomat

Dhome Teke

 • Ajer i Kondicionuar
 • Mini-Bar
 • Kasaforte
 • WiFi Gratis
 • TV Satelit
 • Telefon
 • Sherbim ne dhome
 • Karte Manjetike

Dhome Doppio

 • Ajer i Kondicionuar
 • Mini-Bar
 • Kasaforte
 • WiFi Gratis
 • TV Satelit
 • Telefon
 • Sherbim ne dhome
 • Karte Manjetike

Dhome doppio Superiore

 • Ajer i Kondicionuar
 • Mini-Bar
 • Kasaforte
 • WiFi Gratis
 • TV Satelit
 • Telefon
 • Sherbim ne dhome
 • Karte Manjetike

Beni nje Prenotim

Na dergoni nje email me llojin e dhomes qe deshironi, daten e mberritjes dhe numrin e neteve qe doni te prenotoni dhe do t'ju kontaktojme sa me shpejt.