Kontaktoni - Tel: +355 52 263181 - Cel: +355 69 3213929
Adresa: 1 Km. nga Shkembi i Kavajes, Albania
ShqipItalianoEnglish
 

Shihni listen e Çmimeve

Çmimet e dhomave

Dhoma Teke dhe Doppio
Ne dime si tu përshtatemi nevojave te klientëve tane, prandaj ofrojme nje seri te larmishme dhomash.

Season Dhome Teke Dhome Doppio Doppio Superiore
11 Shta. - 31 Maj 40 € 55 € 70 €
01 Qer. - 15 Kor. 40 € 65 € 85 €
16 Kor. - 10 Shta. 50 € 80 € 120 €
Krevat shtese 5 € 10 € 10 €

* çmimet per nate

Ne çmim perfshihet mengjesi me bufet te hapur, shezllon per ne pishine, lavanderia, WiFi Gratis dhe parkingu.

Informacione te tjera

  • Femije nga 0 deri 5 vjeç - Gratis
  • Femije nga 5 deri 10 vjeç - 50%
Pranojme Mastercard & Visa

Beni nje Prenotim

Na dergoni nje email me llojin e dhomes qe deshironi, daten e mberritjes dhe numrin e neteve qe doni te prenotoni dhe do t'ju kontaktojme sa me shpejt.